Nieuws

Robey nieuwe kledingsponsor VVG’25

Met ingang van komend seizoen zal Robey de nieuwe kledingsponsor zijn. Samen met Doda Sports zullen zij de gehele vereniging voorzien van nieuwe kleding. Wij zijn als VVG ’25 blij met de komst van de nieuw sponsor. Het contract is bij Robey op het hoofdkantoor in Rotterdam getekend door het hoofdbestuur, Robey en Doda Sports voor de duur van 6 jaar.

Met Robey hebben we een actieve en enthousiaste partner binnen gehaald. Ze denken mee in kleding vraagstukken en gaan samen met Doda Sports de clubwebshop nieuw leven inblazen.  Zo zullen er door het jaar heen diverse acties zijn met kleding en sportartikelen.

Robey valt  samen met o.a. merken als Cruyff sport, Meyba (kledingsponsor FC Twente) en PME shoes onder moederbedrijf Primium inc.

Deze nieuwe kledinglijn zal gefaseerd ingevoerd worden en iedereen zal na 3 seizoenen in de nieuwe kleding lopen.

De sponsorcommissie en het hoofdbestuur VVG ’25

 

HET LAATSTE NIEUWS

SV Leones vs VVG’25 – Zondag 26 Mei

21 mei 2024

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024