Nieuws

Robey nieuwe kledingsponsor VVG’25

Met ingang van komend seizoen zal Robey de nieuwe kledingsponsor zijn. Samen met Doda Sports zullen zij de gehele vereniging voorzien van nieuwe kleding. Wij zijn als VVG ’25 blij met de komst van de nieuw sponsor. Het contract is bij Robey op het hoofdkantoor in Rotterdam getekend door het hoofdbestuur, Robey en Doda Sports voor de duur van 6 jaar.

Met Robey hebben we een actieve en enthousiaste partner binnen gehaald. Ze denken mee in kleding vraagstukken en gaan samen met Doda Sports de clubwebshop nieuw leven inblazen.  Zo zullen er door het jaar heen diverse acties zijn met kleding en sportartikelen.

Robey valt  samen met o.a. merken als Cruyff sport, Meyba (kledingsponsor FC Twente) en PME shoes onder moederbedrijf Primium inc.

Deze nieuwe kledinglijn zal gefaseerd ingevoerd worden en iedereen zal na 3 seizoenen in de nieuwe kleding lopen.

De sponsorcommissie en het hoofdbestuur VVG ’25

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023