Nieuws

Robey nieuwe kledingsponsor VVG’25

Met ingang van komend seizoen zal Robey de nieuwe kledingsponsor zijn. Samen met Doda Sports zullen zij de gehele vereniging voorzien van nieuwe kleding. Wij zijn als VVG ’25 blij met de komst van de nieuw sponsor. Het contract is bij Robey op het hoofdkantoor in Rotterdam getekend door het hoofdbestuur, Robey en Doda Sports voor de duur van 6 jaar.

Met Robey hebben we een actieve en enthousiaste partner binnen gehaald. Ze denken mee in kleding vraagstukken en gaan samen met Doda Sports de clubwebshop nieuw leven inblazen.  Zo zullen er door het jaar heen diverse acties zijn met kleding en sportartikelen.

Robey valt  samen met o.a. merken als Cruyff sport, Meyba (kledingsponsor FC Twente) en PME shoes onder moederbedrijf Primium inc.

Deze nieuwe kledinglijn zal gefaseerd ingevoerd worden en iedereen zal na 3 seizoenen in de nieuwe kleding lopen.

De sponsorcommissie en het hoofdbestuur VVG ’25

 

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024