Nieuws

Rondje langs de velden: Senioren Veld en Zaal VVG’25

Op deze grijze zondagmiddag ligt het voetbal nu alweer twee weken stil. Niemand weet wanneer we weer mogen beginnen maar iedereen staat uiteraard te trappelen! Er zijn een aantal teams bij de senioren die lekker op gang zijn met een ongeslagen status. Vrouwen 1 en VVG’25 4 zijn op het veld met respectievelijk 7 punten ( drie wedstrijden gespeeld) en 12 punten ( uit vier wedstrijden) sterk begonnen. Trainers Roy en Nol hebben hun teams in ieder geval goed staan en zijn gemotiveerd voor een hoge eindklassering ! VVG’25 1 en 2 zijn dit jaar gepromoveerd naar de 2e klasse en hebben beiden al 1 overwinning op zak. Bij Zaterdag 2, het derde en vijfde elftal zijn de resultaten nog wisselend maar ook daar zit voldoende inzet om na deze ‘lockdown’ sterk terug te komen.

 

In de zaal hebben is er dit jaar een geheel nieuw en jong team gestart. Zij hebben de plaats ingenomen van het langst spelende team. Wij danken deze mannen die jarenlang het voetbal in de zaal kleur hebben gegeven en verwelkomen de nieuwe jongens bij Zaal 4! Samen met het derde elftal ( nu het langst spelende team) zijn zij tot op heden in de 4e klasse nog ongeslagen: VVG’25 3 won al zijn vier wedstrijden en VVG’25 4 speelde pas 1 winnende competiewedstrijd. VVG’25 Zaal 1 speelt dit jaar in de 1e klasse en tot op heden doen ze met een tweede plek ( 6 punten uit drie wedstrijden) bovenin mee.  Last but not least, VVG’25 Zaal 2 houdt goed stand in de 2e klasse met zes punten een vijfde positie.

 

Blijf allemaal gezond en vooral fit!

HET LAATSTE NIEUWS

SV Leones vs VVG’25 – Zondag 26 Mei

21 mei 2024

Wedstrijdverslag JO7-1

22 mei 2024

VVG’ 25 slacht DVC’26 af op eigen bodem

22 mei 2024

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024