Nieuws

Save the date! Pufkestoernooi Zaterdag 30 december 2023!

Hallo voetballiefhebbers,
Zaterdag 30 december 2023 wordt het jaarlijkse Pufkestoernooi weer georganiseerd, een zaalvoetbaltoernooi gehouden in Sporthal de Pol. Tijdens dit toernooi kun je met een team jouw buurt of straat vertegenwoordigen.
Jong of oud, man of vrouw, dit maakt allemaal niet uit, zolang de spelers/speelsters maar uit dezelfde buurt/straat komen. Eventueel ‘roots’ uit de buurt/straat volstaat ook. Gezelligheid staat voorop!
Wil je niet mee voetballen, maar toch een gezellige dag hebben? Kom kijken, en naderhand samen een drankje doen in de sportkantine onder begeleiding van een DJ.
De wedstrijden beginnen om 08:30 uur en duren ongeveer tot 15:00 uur. De sportkantine is geopend tot 20:00. Als je interesse hebt om mee te doen met een team dan kun je je aanmelden via onderstaand aanmeldingsformulier.
Deze graag toesturen aan: f_laar@hotmail.com
Inschrijven kan tot en met 3 december 2023. Inschrijfkosten zijn € 50,- per team. Het reglement en inschrijfformulier staan hieronder.
Hopelijk zien we elkaar op zaterdag 30 december!
Groetjes van de organisatie
Danny te Lindert, Thijs Steentjes en Frank Laar
Aanmeldingsformulier Pufkestoernooi 2023
reglement pufkerstoernooi

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024