Nieuws

Seniorenelftallen pakken volle buit!

Het was een goede zondag voor de senioren elftallen. Vrouwen 1, Zondag 2, 3, 4 en 5 wonnen allen hun wedstrijden. Het vijfde elftal won voor de tweede week op rij, nu van koploper SVGG met 3-2. Het vierde elftal won uit bij Ulftse Boys met 0-6 en is naar vier wedstrijden nog ongeslagen met twee overwinningen en twee gelijke spelen.

 

Dan door naar het derde elftal waar thuis met 5-0 werd gewonnen van OBW en het team aansluiting houdt bij de bovenste plekken. Op het hoofdveld werd daarna door Vrouwen 1 een zwaarbevochten overwinning behaald waarmee zij nog steeds ongeslagen zijn en de koppositie behouden!

 

Tenslotte het tweede elftal. Uit bij Huissen werd in een spektakelstuk met 4-5 gewonnen. Matchwinner werd uiteindelijk Bruno van den Berg die met zijn tweede doelpunt van de dag de zege binnen haalde.

Een mooie en goede voetbalzondag dus! Hulde!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 heren 1 verliest openingswedstrijd

27 september 2023

Geschenkset nu voor slechts 10 euro!

27 september 2023

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023