Nieuws

Seniorenelftallen pakken volle buit!

Het was een goede zondag voor de senioren elftallen. Vrouwen 1, Zondag 2, 3, 4 en 5 wonnen allen hun wedstrijden. Het vijfde elftal won voor de tweede week op rij, nu van koploper SVGG met 3-2. Het vierde elftal won uit bij Ulftse Boys met 0-6 en is naar vier wedstrijden nog ongeslagen met twee overwinningen en twee gelijke spelen.

 

Dan door naar het derde elftal waar thuis met 5-0 werd gewonnen van OBW en het team aansluiting houdt bij de bovenste plekken. Op het hoofdveld werd daarna door Vrouwen 1 een zwaarbevochten overwinning behaald waarmee zij nog steeds ongeslagen zijn en de koppositie behouden!

 

Tenslotte het tweede elftal. Uit bij Huissen werd in een spektakelstuk met 4-5 gewonnen. Matchwinner werd uiteindelijk Bruno van den Berg die met zijn tweede doelpunt van de dag de zege binnen haalde.

Een mooie en goede voetbalzondag dus! Hulde!

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024