Nieuws

Seniorenelftallen pakken volle buit!

Het was een goede zondag voor de senioren elftallen. Vrouwen 1, Zondag 2, 3, 4 en 5 wonnen allen hun wedstrijden. Het vijfde elftal won voor de tweede week op rij, nu van koploper SVGG met 3-2. Het vierde elftal won uit bij Ulftse Boys met 0-6 en is naar vier wedstrijden nog ongeslagen met twee overwinningen en twee gelijke spelen.

 

Dan door naar het derde elftal waar thuis met 5-0 werd gewonnen van OBW en het team aansluiting houdt bij de bovenste plekken. Op het hoofdveld werd daarna door Vrouwen 1 een zwaarbevochten overwinning behaald waarmee zij nog steeds ongeslagen zijn en de koppositie behouden!

 

Tenslotte het tweede elftal. Uit bij Huissen werd in een spektakelstuk met 4-5 gewonnen. Matchwinner werd uiteindelijk Bruno van den Berg die met zijn tweede doelpunt van de dag de zege binnen haalde.

Een mooie en goede voetbalzondag dus! Hulde!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024