Nieuws

Seniorenelftallen pakken volle buit!

Het was een goede zondag voor de senioren elftallen. Vrouwen 1, Zondag 2, 3, 4 en 5 wonnen allen hun wedstrijden. Het vijfde elftal won voor de tweede week op rij, nu van koploper SVGG met 3-2. Het vierde elftal won uit bij Ulftse Boys met 0-6 en is naar vier wedstrijden nog ongeslagen met twee overwinningen en twee gelijke spelen.

 

Dan door naar het derde elftal waar thuis met 5-0 werd gewonnen van OBW en het team aansluiting houdt bij de bovenste plekken. Op het hoofdveld werd daarna door Vrouwen 1 een zwaarbevochten overwinning behaald waarmee zij nog steeds ongeslagen zijn en de koppositie behouden!

 

Tenslotte het tweede elftal. Uit bij Huissen werd in een spektakelstuk met 4-5 gewonnen. Matchwinner werd uiteindelijk Bruno van den Berg die met zijn tweede doelpunt van de dag de zege binnen haalde.

Een mooie en goede voetbalzondag dus! Hulde!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022