Nieuws

Sponsor Tritop verlengt contract!

Tritop is al jaren lang sponsor [een van de eerste]  en heeft zijn contract met onbepaalde tijd verlengd. Tritop Interieurbouw is de full-service partner op het gebied van interieuroplossingen. Zij vervaardigen maatwerkmeubilair, zowel klantspecifiek, in grote serieproducties als complete turn-key interieuroplossingen. Tritop kent de mogelijkheden van verschillende materialen en wij hebben praktisch alle productiemogelijkheden in huis. Zij denken in maatgesneden totaaloplossingen. Voor meer info kijk op: https://www.tritop.nl/
Namens VVG’25, bedankt!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 pakt punt in enerverende wedstrijd tegen FC Bergh 4

27 september 2022

Wedstrijdverslag NEC 1 – VVG’25 1

27 september 2022

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022