Nieuws

Sponsor Tritop verlengt contract!

Tritop is al jaren lang sponsor [een van de eerste]  en heeft zijn contract met onbepaalde tijd verlengd. Tritop Interieurbouw is de full-service partner op het gebied van interieuroplossingen. Zij vervaardigen maatwerkmeubilair, zowel klantspecifiek, in grote serieproducties als complete turn-key interieuroplossingen. Tritop kent de mogelijkheden van verschillende materialen en wij hebben praktisch alle productiemogelijkheden in huis. Zij denken in maatgesneden totaaloplossingen. Voor meer info kijk op: https://www.tritop.nl/
Namens VVG’25, bedankt!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 begint slecht aan de wedstrijd en verliest van koploper Longa 6

28 maart 2023

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023