Nieuws

Sponsor Tritop verlengt contract!

Tritop is al jaren lang sponsor [een van de eerste]  en heeft zijn contract met onbepaalde tijd verlengd. Tritop Interieurbouw is de full-service partner op het gebied van interieuroplossingen. Zij vervaardigen maatwerkmeubilair, zowel klantspecifiek, in grote serieproducties als complete turn-key interieuroplossingen. Tritop kent de mogelijkheden van verschillende materialen en wij hebben praktisch alle productiemogelijkheden in huis. Zij denken in maatgesneden totaaloplossingen. Voor meer info kijk op: https://www.tritop.nl/
Namens VVG’25, bedankt!

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024