Nieuws

Sponsor Tritop verlengt contract!

Tritop is al jaren lang sponsor [een van de eerste]  en heeft zijn contract met onbepaalde tijd verlengd. Tritop Interieurbouw is de full-service partner op het gebied van interieuroplossingen. Zij vervaardigen maatwerkmeubilair, zowel klantspecifiek, in grote serieproducties als complete turn-key interieuroplossingen. Tritop kent de mogelijkheden van verschillende materialen en wij hebben praktisch alle productiemogelijkheden in huis. Zij denken in maatgesneden totaaloplossingen. Voor meer info kijk op: https://www.tritop.nl/
Namens VVG’25, bedankt!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023