Nieuws

Stem op jouw voetbalclub en win mooie prijzen!

Beste voetballiefhebber van VVG’25,

Vanaf zondag 1 oktober 2017 kan jouw club meedoen aan de Voetbalclubactie van Stravers Promotions uit Ulft. Stem op jouw voetbalclub en win mooie prijzen waarmee je de naamsbekendheid van de vereniging kunt vergroten. Breng vanaf zondag je stem uit via: www.stravers.nl/clubactie. Zorg ervoor dat zo veel mogelijk leden, supporters en sponsoren op jouw club stemmen. Hoe meer stemmen, hoe meer kans op een prijs. Houd onze Facebook-pagina in de gaten voor het laatste nieuws rondom de actie.

 

Prijzen:

1e prijs: 72 kop & schotels bedrukt met het clublogo;
2e prijs: 250 zonnebrillen bedrukt met het clublogo;
3e prijs: 300 sleutelhangers met clublogo;
Play offs-prijs: 150 sleutelhangers met clublogo.

 

De Stravers Voetbalactie loopt tot en met 22 oktober. Tijdens deze actie heb je iedere dag de kans om op jouw vereniging te stemmen. Onder de stemmers die hun e-mailadres achterlaten verloten we een gegraveerde powerbank. Dus moedig spelers, trainers, vrijwilligers en andere betrokkenen van VVG’25 aan om vanaf zondag hun stem uit te brengen!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024