Nieuws

Terborg Toernooi zoekt gastgezinnen voor FC Fluminense uit Rio de Janeiro en Palmeiras uit Sao Paulo!

Al decennialang worden ploegen, die een langere periode in Terborg eo verblijven, ondergebracht bij gastgezinnen. Waarbij veelal 2 spelers -per gezin – voorzien worden van een slaapplaats en een natje en een droogje.
 
Tijdens het toernooi krijgen, op zaterdag 28 mei, alle teams een lunch en bbq – op de accommodatie -aangeboden en op zondag 29 mei geldt dat ook voor de lunch. Beide ploegen arriveren op woensdag 25 mei- namiddag- in Terborg, donderdag 26 mei / Hemelvaartsdag zal er licht getraind worden.
 
Op vrijdag 27 mei wordt om 17 uur het toernooi geopend, dat – zoals bekend – op zaterdag en zondag wordt vervolgd. Maandag 30 mei is een dag ter invulling en op dinsdag 31 mei- na het ontbijt – vertrekken de ploegen naar een tweede toernooi.
 
Mocht er interesse zijn, ben ik te allen tijde bereid eea nader toe te lichten!
 
Met sportieve groet,
 
Rob Gudden
organisatie Terborg Toernooi
06 – 54907424

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024