Nieuws

TRAINER TIES TEKENT BIJ

Mooi nieuws vanuit Spanje:

Trainer Ties Evers (32, foto) van ons eerste herenteam verlengt zijn contract en blijft ook na de zomer nog minstens 1 jaar bij VVG’25. De trainer uit Etten is sinds het huidige seizoen werkzaam bij ons eerste team, dat ook dit seizoen zo lekker meedraait in de zondag tweedeklasse.
VVG’25 doet het dit seizoen prima. Het eerste mannenteam staat tijdens de winterstop op de derde plek. Het bestuur van VVG’25 ziet in de ex-profvoetballer (o.a. De Graafschap, Volendam) de juiste man om het eerste team de komende jaren vooruit te helpen, en spreekt dan ook de hoop uit op een meerjarige samenwerking.

De trainer, zelf oud-speler van VVG’25, maakte zijn contractverlenging afgelopen zaterdagavond aan de spelersgroep bekend in het Spaanse Malaga, waar de selectie tot en met woensdag a.s. verblijft voor een trainingskamp.

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024