Nieuws

TRAINER TIES TEKENT BIJ

Mooi nieuws vanuit Spanje:

Trainer Ties Evers (32, foto) van ons eerste herenteam verlengt zijn contract en blijft ook na de zomer nog minstens 1 jaar bij VVG’25. De trainer uit Etten is sinds het huidige seizoen werkzaam bij ons eerste team, dat ook dit seizoen zo lekker meedraait in de zondag tweedeklasse.
VVG’25 doet het dit seizoen prima. Het eerste mannenteam staat tijdens de winterstop op de derde plek. Het bestuur van VVG’25 ziet in de ex-profvoetballer (o.a. De Graafschap, Volendam) de juiste man om het eerste team de komende jaren vooruit te helpen, en spreekt dan ook de hoop uit op een meerjarige samenwerking.

De trainer, zelf oud-speler van VVG’25, maakte zijn contractverlenging afgelopen zaterdagavond aan de spelersgroep bekend in het Spaanse Malaga, waar de selectie tot en met woensdag a.s. verblijft voor een trainingskamp.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024