Nieuws

Truckrun Achterhoek zaterdag 7 september!

Op zaterdag 7 september 2019 is het zover: dan gaat de eerste editie van de Truckrun Achterhoek van start. Met honderd vrachtwagens wordt er een tocht gemaakt door de Oude IJsselstreek, Doetinchem en Montferland en proberen ze kinderen en volwassenen met een levensbedreigende ziekte en/of een beperking – die als bijrijder samen met een begeleider mee mogen in de truck – een onvergetelijke dag te bezorgen. De Truckrun begint en eindigt bij het DRU Industriepark in Ulft.

Vanuit Ulft maken ze (vanaf 10.00 uur) een ronde door de hele Achterhoek, via Silvolde, Terborg, Gaanderen, Doetinchem, Kilder, Braamt, Zeddam, ’s-Heerenberg, Azewijn, Netterden en Gendringen terug naar de DRU (omstreeks 12.00 uur).

Truckrun Achterhoek wil iedereen uitnodigen om op 7 september in uw plaats langs de weg te staan om de kinderen en volwassenen met een beperking of levensbedreigende ziekte een glimlach op hun gezicht te toveren! Zie onderstaand het geplande tijdsschema. 

Tot ziens op 7 september!

 

HET LAATSTE NIEUWS

Nu een AED op onze locatie!

01 maart 2024

Vacature coach VVG’25 2!

26 februari 2024

Verslag VVG’25 JO7-1

26 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024