Nieuws

Twee jeugdspelers gescout door Vitesse

Wij zijn blij te kunnen meedelen dat twee jeugdspelers van VVG’25 gescout zijn door Vitesse. De broers Jaivy & Duuk te Lindert (beide spelend in de JO9-1) zijn uitgenodigd deel te nemen aan de regiotrainingen van Vitesse. Woensdag 6 september hadden Jaivy en Duuk de eerste bijeenkomst op Papendal. Na het uitreiken van kleding en een algemeen welkom van Edward Sturing (Hoofd Vitesse Voetbalacademie)  & Michael Jansen (Coördinator Regiotraining Vitesse) stelden de trainers zich aan de talenten voor. Daarna is de eerste training begonnen.

Ondanks de hitte en de spanning hebben de jongens lekker getraind en gaan we zien wat de komende periode gaat brengen. Jaivy en Duuk trainen 1x in de week bij Vitesse maar zullen verder gewoon meetrainen bij VVG’25 en ook hier hun wedstrijden spelen.

Als bestuur en jeugdbestuur zijn wij blij dat deze jongens gescout zijn. Het toont dat we goed bezig zijn met onze jeugdopleiding. Een compliment aan ieder die hierbij betrokken is.

Wij wensen Jaivy en Duuk veel voetbalplezier en een leuke en leerzame tijd bij Vitesse.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023