Nieuws

Twee jeugdspelers gescout door Vitesse

Wij zijn blij te kunnen meedelen dat twee jeugdspelers van VVG’25 gescout zijn door Vitesse. De broers Jaivy & Duuk te Lindert (beide spelend in de JO9-1) zijn uitgenodigd deel te nemen aan de regiotrainingen van Vitesse. Woensdag 6 september hadden Jaivy en Duuk de eerste bijeenkomst op Papendal. Na het uitreiken van kleding en een algemeen welkom van Edward Sturing (Hoofd Vitesse Voetbalacademie)  & Michael Jansen (Coördinator Regiotraining Vitesse) stelden de trainers zich aan de talenten voor. Daarna is de eerste training begonnen.

Ondanks de hitte en de spanning hebben de jongens lekker getraind en gaan we zien wat de komende periode gaat brengen. Jaivy en Duuk trainen 1x in de week bij Vitesse maar zullen verder gewoon meetrainen bij VVG’25 en ook hier hun wedstrijden spelen.

Als bestuur en jeugdbestuur zijn wij blij dat deze jongens gescout zijn. Het toont dat we goed bezig zijn met onze jeugdopleiding. Een compliment aan ieder die hierbij betrokken is.

Wij wensen Jaivy en Duuk veel voetbalplezier en een leuke en leerzame tijd bij Vitesse.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024