Nieuws

Unaniem besluit statutenwijziging

Tijdens de buitengewone ledenvergadering van 4 oktober jl. hebben de aanwezige leden unaniem ingestemd met de statutenwijziging. Dit betekent dat vanaf de komende ledenvergadering van 19 oktober wettelijke vertegenwoordigers van jeugdleden stemrecht hebben. Daar op 14 september de benodigde aantal leden voor een statutenwijziging niet gehaald is, was een tweede vergadering binnen vier weken nodig.

Wil je de ledenvergadering van maandag 19 oktober via zoom bij wonen? Meld je dan aan via secretaris@vvg25.nl voor een uitnodiging.

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 begint slecht aan de wedstrijd en verliest van koploper Longa 6

28 maart 2023

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023