Nieuws

Unaniem besluit statutenwijziging

Tijdens de buitengewone ledenvergadering van 4 oktober jl. hebben de aanwezige leden unaniem ingestemd met de statutenwijziging. Dit betekent dat vanaf de komende ledenvergadering van 19 oktober wettelijke vertegenwoordigers van jeugdleden stemrecht hebben. Daar op 14 september de benodigde aantal leden voor een statutenwijziging niet gehaald is, was een tweede vergadering binnen vier weken nodig.

Wil je de ledenvergadering van maandag 19 oktober via zoom bij wonen? Meld je dan aan via secretaris@vvg25.nl voor een uitnodiging.

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024