Nieuws

UPDATE CORONA MAATREGELEN

Beste VVG-ers,

Zoals jullie gisteravond hebben kunnen horen bij de persconferentie zijn bijna alle maatregelen verlengd.

Dit betekent dat de geplande toernooien bij VVG’25 niet doorgaan dit seizoen.

Wel mogen we in samenspraak met de gemeente de trainingen voor de jeugd weer opstarten vanaf 29 april 2020.

Wij laten ons adviseren door de KNVB en zijn in contact met de gemeente hoe we hier het beste vorm aan kunnen geven en of dit ook haalbaar is voor de jeugd tussen 13 en 18 jaar. We houden jullie op de hoogte.

Voor de andere leden; ondanks dat jullie nog niet mogen trainen bij de club hoop ik dat jullie gezond en actief blijven, je conditie op peil weet te houden en nog heel veel leuke filmpjes insturen. We missen jullie enorm! Maar wederom, we doen dit met elkaar, voor elkaar!

 

Namens het bestuur,

Ineke Schuurman

 

 

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023