Nieuws

VIDEO: DOELROLLERS VOOR VVG

Behalve goede voetballers, hebben we bij VVG uitstekende en inventieve klussers. Neem nou zo’n Bennie Kemperman, leider bij 35+. Op het veld in Dinxperlo zag hij iets dat zijn aandacht trok: doelrollers! Bennie maakte er foto’s van en twee van onze “handymen” (Paul Cornelissen en Bart Brugman) gingen ermee aan het ontwerpen. Hoofdsponsor Gerritsen van Groningen zette de schouders eronder en niet veel later had VVG haar eigen, zelf gemaakte doelrollers (video). Ze staan in het ballenhok onder de tribune. Nooit meer met die goaltjes hollen. Maar lekker rollen!

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024