Nieuws

VIDEO: DOELROLLERS VOOR VVG

Behalve goede voetballers, hebben we bij VVG uitstekende en inventieve klussers. Neem nou zo’n Bennie Kemperman, leider bij 35+. Op het veld in Dinxperlo zag hij iets dat zijn aandacht trok: doelrollers! Bennie maakte er foto’s van en twee van onze “handymen” (Paul Cornelissen en Bart Brugman) gingen ermee aan het ontwerpen. Hoofdsponsor Gerritsen van Groningen zette de schouders eronder en niet veel later had VVG haar eigen, zelf gemaakte doelrollers (video). Ze staan in het ballenhok onder de tribune. Nooit meer met die goaltjes hollen. Maar lekker rollen!

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024