Nieuws

Vrijwilligers gezocht!

VVG heeft op sommige plekken binnen de vereniging een ernstig te kort aan vrijwilligers! Daarom organiseert de vrijwilligerscommissie op woensdag 24-4 om 20.00 uur een inloopavond bij VVG.

  • Kantinemedewerker van 20.00 – 20.30 uur
  • Scheidsrechter van 20.30 – 21.00 uur

De vrijwilligerscommissie wil iedereen informeren die geïnteresseerd is om een steentje bij te dragen om vrijwilligerswerk te verrichten op het gebied van scheidsrechter/ begeleiding dan wel kantinemedewerker. Lijkt het je leuk om hierin iets te betekenen wees dan welkom. Mocht je mensen kennen die geen lid zijn van VVG (kennis, ouders enz.) die dit leuk vinden zijn natuurlijk ook van harte welkom! Hopelijk zien we je de 24e bij VVG.

Is kantinemedewerker of scheidsrechter niks voor jou maar wil je toch graag vrijwilligerswerk verrichten om een steentje bij te dragen stuur dan een mailtjenaar vrijwilligers@vvg25.nl. Dan zal zo snel mogelijk contact met je worden opgenomen.

Vrijwilligers VVG gezocht

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024