Nieuws

VVG JO7-2 begint sterk aan de 3e periode!

Vandaag stonden de eerste wedstrijden van de 3e periode op het programmma! De jongens keken er al dagen naar uit om eindelijk weer een echte wedstrijd te mogen spelen. En dat was te merken! We begonnen heel sterk in de eerste wedstrijd tegen OBW. We konden ons eigen spel spelen waardoor goede individuele acties werden gecombineerd met goed positiespel. Dit resulteerde in een 5-0 overwinning!

Daarna mochten we aftrappen tegen Ulft. Een bekende tegenstander uit de 1e periode met sterke spelers. Iedereen deed enorm z’n best waardoor we ook hier met 3-0 van konden winnen!

Tot slot speelden we tegen Rijnland. Een nieuwe tegenstander met ook veel goede spelers. We kwamen al snel op een 0-1 achterstand. We werden dus echt verrast door de snelheid waarmee ze direct gevaarlijk werden. Gelukkig schudde het ons meteen wakker waardoor we deze achterstand konden ombuigen naar een 3-1 overwinning. We hebben weer heerlijk genoten van deze voetbalochtend.

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024