Nieuws

VVG JO7-2 wint opnieuw en blijft ongeslagen in de 3e periode.

Vandaag mochten we om 11.00 uur aftrappen in Tolkamer tegen SJO Rijnland! Het was een heerlijk weertje maar toch was de kleigrond van Sportpark De ‘s Gravenwaard nog lang niet opgedroogd. Met de klei tussen onze noppen begonnen we vol zelfvertrouwen aan de wedstrijd.

Vorige week kwamen we snel op achterstand waardoor iedereen wist dat we dit keer scherp moesten beginnen. Dit lukte! Alle spelers wisten elkaar weer goed te vinden waardoor de bal al snel tussen de palen belande. We bleven aanvallen met 5-0 als eindresultaat!

Vervolgens hielden we onze vorm vast en wonnen we ook met 5-1 van OBW. De laatste wedstrijd van vandaag was tegen vv Montferland. Ondanks de vermoeidheid door het zware veld, was de eindstand 0-3 winst en gingen we met 9 punten in onze zakken weer richting Gaanderen.

Wederom heeft iedereen genoten en kijken we weer uit naar volgende week!

⚽️ Fijn weekend allemaal ⚽️

HET LAATSTE NIEUWS

Nieuwe tassen voor de jeugd

24 februari 2024

VVG JO7-2 weer even met beide benen op de grond

24 februari 2024

Winnaars Koppeltoernooi: Robin en Michel!

20 februari 2024

Flessenactie 2024: Prachtig resultaat!

17 februari 2024