Nieuws

VVG’25 1 versus Sprinkhanen 1

Op zondag 25 februari 2018 werd de inhaalwedstrijd VVG 1 tegen Sprinkhanen 1 gespeeld. Waar VVG haar wanprestatie tegen Zeddam moest revancheren troffen zij met de Sprinkhanen een geduchte tegenstander. Sprinkhanen speelt in competitie 4D mee om de bovenste vier plaatsen, waar VVG zich in de middenmoot bevindt.

Toch bleek dat VVG in het getoonde veldspel niet onder doet voor tegenstanders van dit kaliber. Waar het echter (al sinds jaren) aan schort bij het Gaanderense team is verdedigen. Persoonlijke fouten, die alom door het gehele team worden gemaakt, lijken VVG constant de das om te doen in de jacht naar punten. Als de goals met zoveel gemak worden weggegeven als tegen Sprinkhanen dan is goed positiespel aardig maar niet effectief. Aardig positiespel, een redelijke tweede bal, een redelijk aantal kansen, niet veel tegenkansen, strijd en passie maar toch weer met 1-3 eraf. Al met al kan de wedstrijd tegen Sprinkhanen dan ook van twee kanten worden bekeken.

  • Is het glas halfleeg? En leren we als team nooit om de verdedigende fouten uit ons spel te halen, blijven we knullig punten verspelen met aardig spel.
  • Of, is het glas halfvol? En zullen de punten, wanneer de persoonlijke fouten verdwijnen, gaan volgen.

Volgende week zaterdagavond (!) zult u het uit tegen Loil aanschouwen.

Noot 1: Kijktip! Nino Monasso is met Jorn Eijkelkamp van VIOD 1 verwikkeld in een persoonlijke strijd om de eerste ster (25 doelpunten). Beiden staan nu op 23 (27 februari, 2018). Wie zal er winnen? Zie onderstaande links:

http://www.voetbalnederland.nl/speler.html?a=3&s=449210;

http://www.voetbalnederland.nl/speler.html?a=3&s=419535

Noot 2: Zal Donnes Starink dan zaterdagavond zijn eerste competitiegoal maken sinds zijn terugkeer uit Silvolde? Zal hij de kans hiertoe krijgen?

Noot 3: VVG 1 feliciteert Jan Stern met zijn aanstelling als Trainer van Terborg 1 seizoen 2018-2019.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024