Nieuws

VVG’25 en Gendringen vermaken het publiek tijdens zinderend doelpuntrijk spektakelstuk

Na de zeperd van vorige week tegen Ulft moesten de matadoren van VVG’25 JO9-3 vandaag aantreden tegen Gendringen. Vol revanchegevoelens werd er afgetrapt, maar een oorwassing zoals vorige week gaat toch in het koppie zitten, zo bleek aan het begin van de wedstrijd. Zelfs bij de grootste talenten op aarde…

VVG’25 had in het eerste kwart moeite om te doen waar ze goed in zijn: het spel maken en de combinatie zoeken, en daar maakte Gendringen dankbaar gebruik van. In een mum van tijd stond het 4-0 voor de thuisploeg! De koppies gingen al naar beneden, en het publiek begon zich zorgen te maken. Het zou toch niet net zo gaan als vorige week??? 😨

 

De rust kwam daarom niets te vroeg. Een ouderwetse peptalk in combinatie met een aantal tactische instructies, daarmee moest het de tweede helft beter gaan. En zo geschiedde…!

 

De tweede helft stond er een team vol strijders op het veld. Een ware vechtmachine, met een over-mijn-lijk mentaliteit! Met veel pressie en een tomeloze inzet werd de 4-0 achterstand in het derde kwart gelijk getrokken: 4-4! Met nog 10 minuten op de klok was een overwinning voor de blauw-witten ineens weer binnen handbereik.

 

De laatste time-out werd dan ook gebruikt om er op te hameren op dezelfde weg door te gaan. Misschien lukte het nog om met de zege naar huis te gaan. Maar Gendringen gebruikte deze time-out ook zeer nuttig, en wist alle neuzen weer dezelfde kant op te krijgen na de vier tegengoals in de minuten daarvoor.

 

Wat volgde was een zinderend laatste kwart! Het spel golfde op en neer, evenals de stand. 4-5, 5-5, 5-6, 6-6. De mooie aanvallen en dito goals volgden elkaar in rap tempo op. De wedstrijd leek uiteindelijk te eindigen in een gelijkspel, tot 5 seconden (!) voor het verstrijken van de speeltijd. De speler van Gendringen kreeg de bal vlak na de middenlijn voor zijn voeten, en besloot hem ineens op de pantoffel te nemen. In de kruising, 7-6 voor de rood-witten. Wat een ontknoping!

De scheidsrechter trok nog een minuutje extra tijd bij, maar de pijp was leeg. Na 40 minuten lang knokken waren de krachten weggevloeid bij de Gaanderense equipe. Een remontada werd het net niet, en hier en daar werd er een traantje gelaten, maar feit is: met opgeheven hoofd kon het kleedlokaal worden opgezocht. VVG’25 JO9-3 mocht zich misschien wel de morele winnaar noemen! Fighters till the end!!! 💪

 

Wilt u dit team een keer in het echt zien? Dat kan! Aanstaande zaterdag wacht de thuiswedstrijd tegen VIOD, een oude bekende uit de tweede fase. Dit belooft wederom een spannende pot te worden. Als de voortekenen niet bedriegen, zal het publiek als grote winnaar naar huis gaan. U ook??

 

Fijne zondag!

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 verliest in slotfase bij MEC 2

03 december 2025

VVG ’25 behoudt z’n ongeslagen status in een levendig duel met Sc Westervoort

01 december 2025

DRINGENDE OPROEP jeugdtoernooien

27 november 2025

Vacature hoofdtrainer VVG ’25 Gaanderen

27 november 2025