Nieuws

VVG’25 investeert in opleidingen!

Afgelopen woensdag 30 juni zijn 6 jeugdtrainers van VVG’25 geslaagd voor de KNVB cursus Pupillentrainer. Onder leiding van KNVB docenten Fethi Ozerdogan en Bert Spekking, hebben deze trainers In 8 cursus avonden van 3 uur en de nodige huiswerkuren de trainersvaardigheden verder ontwikkeld om de jonge voetballertjes van 5 tot 13 jaar te leren voetballen door de juiste manier van coachen en trainen.
Thijs Kolkman, Joran Hoegen, Daan Smits, Jeroen de Jong, Bastiaan Vriezen en Gerdo Veenink van harte gefeliciteerd met het behalen van het diploma Pupillentrainer.
Namens Jeugdbestuur & Team Opleidingen

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 begint slecht aan de wedstrijd en verliest van koploper Longa 6

28 maart 2023

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023