Nieuws

VVG’25 investeert in opleidingen!

Afgelopen woensdag 30 juni zijn 6 jeugdtrainers van VVG’25 geslaagd voor de KNVB cursus Pupillentrainer. Onder leiding van KNVB docenten Fethi Ozerdogan en Bert Spekking, hebben deze trainers In 8 cursus avonden van 3 uur en de nodige huiswerkuren de trainersvaardigheden verder ontwikkeld om de jonge voetballertjes van 5 tot 13 jaar te leren voetballen door de juiste manier van coachen en trainen.
Thijs Kolkman, Joran Hoegen, Daan Smits, Jeroen de Jong, Bastiaan Vriezen en Gerdo Veenink van harte gefeliciteerd met het behalen van het diploma Pupillentrainer.
Namens Jeugdbestuur & Team Opleidingen

HET LAATSTE NIEUWS

Van Zaalvoetbal naar Futsal

31 maart 2024

Verslag Varsseveld – VVG ’25

28 maart 2024

VVG ’25 1 Heren wint de kraker bij SC Varsseveld!

24 maart 2024

Voetballen bij De Graafschap in de meivakantie?

23 maart 2024