Nieuws

VVG’25 verlengt contract met Grolsch!

Ook de komende jaren zal er Grolsch bier uit de tap komen!  Een mooi lucratief contract heeft Erwin Stevens met medewerking van Paul Veldkamp namens VVG’25 afgesloten met de Enschedese bierbouwerij. Naast het Grolsch bier, blijven ook de lekkere speciaal biertjes in het assortiment. Aan het dagelijks bestuur (Ineke Schuurman (foto), Luc Elshof  (foto) & Jan Gerbrands) was de eer om het contract te ondertekenen in bijzijn van Alex Evenhuis van de Grolsch (foto) en Richel van Dijk van Klok dranken.

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023