Nieuws

VVG’25 verlengt contract met Grolsch!

Ook de komende jaren zal er Grolsch bier uit de tap komen!  Een mooi lucratief contract heeft Erwin Stevens met medewerking van Paul Veldkamp namens VVG’25 afgesloten met de Enschedese bierbouwerij. Naast het Grolsch bier, blijven ook de lekkere speciaal biertjes in het assortiment. Aan het dagelijks bestuur (Ineke Schuurman (foto), Luc Elshof  (foto) & Jan Gerbrands) was de eer om het contract te ondertekenen in bijzijn van Alex Evenhuis van de Grolsch (foto) en Richel van Dijk van Klok dranken.

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 begint slecht aan de wedstrijd en verliest van koploper Longa 6

28 maart 2023

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023