Nieuws

VVG’25 verslaat Quick 1888 met nipte 1-0 overwinning

VVG’25 heeft ook haar tweede wedstrijd van het seizoen weten te winnen. Op eigen veld werd Quick 1888 met 1-0 verslagen. De enige treffer van de middag kwam al vroeg in de wedstrijd op naam van Ramon Pastoor, die in de 29e minuut koelbloedig een penalty wist te benutten.

In de eerste helft domineerden de gastheren het spel. VVG’25 was scherp aan de bal, zette flink druk en liet Quick nauwelijks in het spel komen. Het gehele spel werd ontsierd door een moment 5 minuten voor rust. Een woordenwisseling met onze grensrechter leidde tot een duw van de spits van Quick. Hij werd er met een rode kaart vanaf gestuurd waarna er ook een onderbreking volgde.

Na goede orde in de kleedkamer en onderling overleg, werd er na een kortstondige pauze weer gevoetbald. Vlak hierna volgde dan ook het rustsignaal. Na deze onderbreking zag je het voetballend al minder worden bij de gastheren.

De voorsprong was wel een logisch gevolg van het spelbeeld tot aan rust.

Na de pauze veranderde het spelbeeld echter drastisch. Ondanks een meerderheid wist VVG’25 het overwicht niet om te zetten in kansen. De ploeg uit Gaanderen verloor de grip op de wedstrijd en kwam nauwelijks nog aan voetballen toe. De verdediging oogde solide en Quick creëerde ook geen grote kansen, maar was wel dreigend.

Toch trok VVG’25 op karakter de overwinning over de streep. Één 2e helft om snel te vergeten, ver ondermaats! Uiteindelijk tellen de punten en deze blijven op deze zondagmiddag in Gaanderen.

Volgende week speelt VVG’25 tegen Trekvogels in Nijmegen om 14:00. Kan VVG’25 de winstreeks doorzetten?

HET LAATSTE NIEUWS

Teun Jansen geslaagd voor de opleiding Futsalcoach 1 ! – Van harte gefeliciteerd!

18 april 2026

VVG ’25 boekt knappe overwinning op OBW

15 april 2026

🔵⚽️ VVG’25 JO9-2 wint met ruime cijfers van DZC’68 ⚽️🔵

13 april 2026

Leidingwerkzaamheden in de Pelgrimstraat

09 april 2026