Nieuws

VVG’25 wordt omgetoverd tot een echte FC Schalke 04-trainingslocatie!

Beste jeugdvoetballers,

VVG’25 wordt zoals jullie misschien al hebben gelezen op 1 en 2 mei omgetoverd tot een echte FC Schalke 04-trainingslocatie. Hierbij kunnen jullie, samen met andere voetballers uit de regio, trainen volgens de visie van de Duitse topclub. Onder de begeleiding van gecertificeerde trainers worden de meest fantastische voetbaldagen aangeboden.

Om de samenwerking met VVG’25 te vieren hebben onze jeugdleden (6 t/m 15 jr) tot 30 november de kans om gebruik te maken van de gratis shirtbedrukking. Dit betekent dat wanneer je je voor 30 november aanmeld en de kortingscode: GRATISBEDRUKKING gebruikt, je een gratis  naam en rugnummer naar keuze gratis achter op je Schalke 04 voetbalshirt!

Er zijn slechts 50 plekken beschikbaar bij  VVG’25 en hierbij geldt helaas dat vol ook echt vol is. Meld je dus snel aan via www.schalkeauftournee.nl/aanmelden en verzeker je van je plekje bij deze gave voetbaldagen.

Ben jij er ook bij?


Mit Königsblauen grübe,

Het bestuur

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 heren 1 verliest openingswedstrijd

27 september 2023

Geschenkset nu voor slechts 10 euro!

27 september 2023

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023