Nieuws

We zoeken jou!

Wacht, stop even met scrollen! ?⚪
We zijn hard op zoek naar zo’n gezellig en hardwerkend persoon als jij!

 

Lijkt het jou leuk om met de leukste en gezelligste club van Gaanderen te werken? ⚽ Meld je dan nu aan voor de openstaande functie van kantinemedewerker bij VVG’25! Je zult de spelers en supporters van onze club ontzettend blij maken door hun bestellingen op te nemen en klaar te maken. Als kantinemedewerker heb je dé gezelligste functie van VVG’25. ? Zo wordt er veel gelachen en hangt er altijd een gezellige sfeer.

 

Meld je nu aan en maak deel uit van zowel het gezellige team als de fantastische club! ?⚪

HET LAATSTE NIEUWS

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023

VVG 3 loopt tegen harde nederlaag aan bij Grol 7

07 maart 2023

VVG’25 Heren 1 wint weer en blijft in top 3 meedoen!

06 maart 2023