Nieuws

We zoeken jou!

Wacht, stop even met scrollen! ?⚪
We zijn hard op zoek naar zo’n gezellig en hardwerkend persoon als jij!

 

Lijkt het jou leuk om met de leukste en gezelligste club van Gaanderen te werken? ⚽ Meld je dan nu aan voor de openstaande functie van kantinemedewerker bij VVG’25! Je zult de spelers en supporters van onze club ontzettend blij maken door hun bestellingen op te nemen en klaar te maken. Als kantinemedewerker heb je dé gezelligste functie van VVG’25. ? Zo wordt er veel gelachen en hangt er altijd een gezellige sfeer.

 

Meld je nu aan en maak deel uit van zowel het gezellige team als de fantastische club! ?⚪

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 verliest op kletsnatte zondag van Pax 5

21 september 2022

Spaarkas actie!

05 september 2022

Save the date! 27 augustus 2022
Startdag nieuwe seizoen

11 juli 2022