Nieuws

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

De apotheose in de tweede klasse nadert!🔥

De kampioensstrijd in de tweede klasse G komt tot een hoogtepunt. Na het verlies van gisteren tegen Sc Westervoort (4-2) heeft VVG de koppositie overgedragen aan DVC ‘26 en SC Westervoort. Hoewel het kampioenschap niet meer in eigen handen is, betekent dat niet dat ze kansloos zijn. Aanstaande maandag komt directe concurrent DVC ‘26 op bezoek in Gaanderen. Tijdens de laatste thuiswedstrijd van de reguliere competitie zullen de heren, onder leiding van Ties Evers, er alles aan doen om de overwinning binnen te halen en een kans op het kampioenschap te behouden.

Wedstrijdinformatie:

Voor de wedstrijd  VVG’25 1 dien je tickets online te bestellen. Je krijgt na bestelling de tickets met QR code binnen in de mail ( let ook op de spam ). De QR code wordt bij de ingang van ons sportpark gescand.

Bestel jouw ticket >

Ook het tweede team speelt zijn laatste thuiswedstrijd.⚽️ VVG ‘25 2 – Robur et Velocitas 2: aftrap om 11.00 uur
⚽️ VVG ‘25 1 – DVC ‘26 1: aftrap om 14.00 uur
Na afloop zorgt DJ Robert Hartgers voor muzikaal vermaak.

Komt allen!

HET LAATSTE NIEUWS

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024

Wedstijdverslag SV Schalkhaar 1 – VVG ’25 1

23 april 2024