Nieuws

Wedstrijdverslag VVG’25 1 – Spero 1

Helaas is de wedstijd tegen Spero verloren waar een gelijkspel wel verdiend was. Na een zeer teleurstellende eerste helft met veel fouten aan onze kant werd het in de 15 de minuut al 0-1 door een doelpunt van Erwin Peters van Spero waarbij onze keeper niet geheel vrijuit ging. Door het fysieke spel van Spero worden in de rust een aantal wissels doorgevoerd en dat pakte goed uit. We kwamen steeds meer aan het voetballen en creëerden mooie kansen.

In de 60e minuut werd dit spel beloond met een fantastische goal van Alexander Megens, een prachtige omhaal in de kruising. Helaas kwamen er aan het eind van de wedstrijd toch weer een aantal slordigheden en wist Spero speler Tom Helmes in de 80e minuut de winnende goal binnen te prutsen.

Volgende week zondag wacht Varsseveld op ons en hopen daar de drie punten weer mee naar Gaanderen te nemen.

HET LAATSTE NIEUWS

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024

Mooie ochtend voor de JO7-1!

23 april 2024