Nieuws

Wil jij ook VVG’25 helpen aan mooie prijzen/activiteiten voor de club?

De ideale quiz om op woensdagavond met een paar teamgenoten te doen en hierdoor mooie prijzen te winnen voor VVG’25!

LET OP: Schrijf je in voor 28 juni!

RABOBANK CLUBQUIZ

Op woensdag 30 juni (aanvang 19:30) vindt de Rabobank clubquiz plaats. En iedereen kan meedoen (zie bijlage)De Rabobank Clubquiz is een online ‘pubquiz’ georganiseerd in samenwerking met Achterhoek in Beweging en de Feestfabriek Alles komt goed BV. Stichtingen en verenigingen schrijven via www.geluksregio.nl een of meerdere teams (geen maximum aan) in en geven een van de prijzen als doel voor hun club op.

Het is een online quiz via YouTube. Na inschrijving ontvang je een link waarmee je op 30 juni live kan deelnemen. Het inleveren en invullen van de antwoorden gaat via Google Forms. Via www.geluksregio.nl kan je een team aanmelden. Bedenk een unieke teamnaam en geef je als teamcaptain op! Let op: graag één contactpersoon/teamcaptain met uniek e-mailadres per team.

PRIJZEN:

1e prijs t.w.v. 2.500 euro Een clinic/spreker/materialen voor de sport/cultuur sector

2e prijs t.w.v. 1.000 euro Een clinic/spreker/materialen voor de sport/cultuur sector

3e prijs t.w.v. 500 euro Een clinic/spreker/materialen voor de sport/cultuur sector

4e prijs t.w.v. 250 euro Kaarten voor 8 personen in de business Club voor een wedstrijd van de Graafschap

5e prijs t.w.v. 150 euro Materiaal voor jouw club (te denken valt aan scorebord of muziekinstrument)

6e- 35e prijs t.w.v. 100 euro Materiaal voor jouw club (te denken valt aan voetbaltassen of EHBO koffers)

36e-50e prijs t.w.v. 35 euro De Achterhoekse vlag (100×150) en wimpel

HET LAATSTE NIEUWS

SV Leones vs VVG’25 – Zondag 26 Mei

21 mei 2024

Wedstrijd VVG’25 1 – DVC’26 1

14 mei 2024

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

🚪✨ 𝗡𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗟𝗼𝗼𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗞𝗹𝗲𝗲𝗱𝗸𝗮𝗺𝗲𝗿𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗩𝗩𝗚 ‘𝟮𝟱! ✨🚪

02 mei 2024