Nieuws

Winterstop en Fijne feestdagen!

Beste VVG-ers,

 

De winterstop is begonnen en wat hebben we weer een mooie najaarscompetitie achter de rug als vereniging.

 

In alle teams is gestreden voor de punten. De JO11-1 met een kampioensresultaat en promotie naar de hoofdklasse. Dat is een bijzonder mooi resultaat! Het eerste ligt spectaculair op koers en ze gaan zich begin januari verder ontwikkelen tijdens het trainingskamp. Veel succes mannen! Vrouwen 1 is gegroeid en staan op doelpuntensaldo bovenaan. Sommige teams staan bij de top 3 bovenaan, andere teams na hard werken bij de top 3 onderaan of ergens in de middenmoot. Soms naar tevredenheid en veel voetbalplezieren soms tot frustratie van spelers en leiders. Dat is voetbal en voetbal is emotie! Bij andere teams was het gevecht vooral vanuit de leiding om elke week weer voldoende spelers op het veld te krijgen. Dat kost vaak veel energie, maar ik ben trots op deze onderlinge samenwerking. Het laat zien dat we samen een vereniging zijn!

 

En nu… lekker uitrusten, tijd voor je dierbaren en knallend naar 2020! Want daar wacht ons weer een mooie voorjaarscompetitie waar we reikhalzend naar uitkijken met elkaar.

 

Ik wens jullie allemaal fijne feestdagen en een gezond en sportief 2020!

 

Ineke Schuurman

voorzitter

 

 

HET LAATSTE NIEUWS

VVG’25 JO9-1 speelt champions league voetbal en pakt wederom de winst!

25 september 2023

JO8-3 wint van AZSV / AD’69

24 september 2023

VVG’25 doet mee met #RaboClubSupport ⚽️

22 september 2023

VVG’25 JO9-1 wint thuis met dubbele cijfers van FC Trias!

18 september 2023