Nieuws

๐—ฃ๐—ฟ๐—ผ๐—บ๐—ผ๐˜๐—ถ๐—ฒ๐˜„๐—ฒ๐—ฑ๐˜€๐˜๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐—ฑ ๐—ฉ๐—ฉ๐—š โ€™๐Ÿฎ๐Ÿฑ ๐˜ƒ๐˜€. ๐—ฆ.๐—ฉ. ๐—š๐—ฟ๐—ฎ๐—บ๐˜€๐—ฏ๐—ฒ๐—ฟ๐—ด๐—ฒ๐—ป โ€“ ๐—ญ๐—”๐—ง๐—˜๐—ฅ๐——๐—”๐—š ๐Ÿญ ๐—๐—จ๐—ก๐—œ ๐—ผ๐—บ ๐Ÿญ๐Ÿฐ:๐Ÿฌ๐Ÿฌ

๐—ฃ๐—ฟ๐—ผ๐—บ๐—ผ๐˜๐—ถ๐—ฒ๐˜„๐—ฒ๐—ฑ๐˜€๐˜๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐—ฑ
๐—ฉ๐—ฉ๐—š โ€™๐Ÿฎ๐Ÿฑ ๐˜ƒ๐˜€. ๐—ฆ.๐—ฉ. ๐—š๐—ฟ๐—ฎ๐—บ๐˜€๐—ฏ๐—ฒ๐—ฟ๐—ด๐—ฒ๐—ป โ€“ ๐—ญ๐—”๐—ง๐—˜๐—ฅ๐——๐—”๐—š ๐Ÿญ ๐—๐—จ๐—ก๐—œ ๐—ผ๐—บ ๐Ÿญ๐Ÿฐ:๐Ÿฌ๐Ÿฌ

Na de teleurstelling van afgelopen zondag staan onze helden van heren 1 aanstaande zaterdag alweer klaar voor een spannende wedstrijd. Om 14:00 nemen ze het op tegen S.V. Gramsbergen, een geduchte tegenstander uit de 2e klasse zaterdag I. Gramsbergen eindigde dit seizoen als vijfde, maar heeft een indrukwekkende reeks van 8 overwinningen uit 9 wedstrijden achter de rug. Een pittige klus voor VVG โ€™25, maar we zijn vastberaden om hun seizoen hier in Gaanderen te laten eindigen!

Laten we de moedige strijd, passie en lef van onze 6-2 zege tegen DVC โ€™26 herhalen. Het doel is duidelijk: het seizoen verlengen en opnieuw een feestje bouwen zoals afgelopen zondag! ๐ŸŽŠ๐Ÿ’ช

๐Ÿ‘‰ Bemachtig je kaartje via de volgende link en kom ons eerste team aanmoedigen:

HET LAATSTE NIEUWS

Sponsortoernooi zondag 23 juni!

02 mei 2024

Vacature wedstrijdsecretaris!

31 mei 2024

Wedstrijdverslag JO7-1

22 mei 2024

VVG’ 25 slacht DVC’26 af op eigen bodem

22 mei 2024

SV Leones vs VVG’25 – Zondag 26 Mei

21 mei 2024