Nieuws

Geslaagd en zonnig sponsortoernooi!

Afgelopen zondag vond het jaarlijkse sponsortoernooi plaats bij VVG’25. Het weer was goed en er deden in totaal 8 teams mee. Uiteindelijk waren De Meisjes van Punte de sterkste en terechte winnaar! Na afloop was het nog lang gezellig en zongen Yannis Megens en Jonnie Megadance samen met DJ Danny nog een nummertje mee. Al met al een geslaagde dag. Complimenten aan de organisatie en vrijwillgers voor hun inzet! Hieronder nog de uitslagen en enkele sfeerfoto’s:

Sponsortoernooi 2019 – Uitslagen

HET LAATSTE NIEUWS

VVG 3 begint slecht aan de wedstrijd en verliest van koploper Longa 6

28 maart 2023

VVG 3 wint verrassend van FC Winterswijk 6

21 maart 2023

Balsponsor VVG’25 1 – DCS 1: Schurink Bouwmaterialen

18 maart 2023

Spanning tot in de laatste minuut

14 maart 2023